کلینیک زیبایی رزلین

جراحی و متناسب سازی

اجزای صورت

لیپوماتیک، بلفاروپالستی، لیفت و …

خدمات جراحی صورت کلینیک زیبایی رزلین

لیپوماتیک

لیپوماتیک و کانتورینگ صورت

بلفاروپالستی

جراحی پلک

بوکال فت

تخلیه چربی های صورت

لیفت

لیفت صورت و پیشانی و شقیقه

عمل

عمل بینی

پیکرتراشی چیست؟

انجام عمل زیبایی صورت و رفع نقص های احتمالی موجود در اجزای مختلف چهره، تاثیر فوق العاده ای در زیبایی و افزایش اعتماد به نفس افراد دارد. به همین دلیل، امروزه انواع جراحی زیبایی صورت، طرفداران بسیاری در میان مردم پیدا کرده اند.

عمل زیبایی کاشت پروتز گونه

در روش کاشت پروتز گونه، پزشک از یک پروتز سیلیکونی برای برجسته کردن گونه استفاده می کند. البته بر اساس حساسیت های بیمار و نظر پزشک ممکن است از پروتزهای با جنس پلی اتیلن متخلخل نیز استفاده شود. در هر صورت، قرار دادن پروتز گونه باعث بهبود شکل گونه و ایجاد کانتور مناسب در ناحیه گونه ها می گردد.

طی جراحی زیبایی کاشت گونه، پزشک پروتز مورد نظر را به استخوان گونه متصل خواهد کرد. معمولا عملیات مرتبط با این نوع عمل زیبایی صورت، از داخل دهان انجام می گیرد. این کار از بروز جای زخم یا اسکار بر روی صورت جلوگیری خواهد کرد.

لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که گاهی برای تناسب هر چه بهتر اجزای صورت با یکدیگر، لازم است انواع جراحی زیبایی صورت شامل جراحی زیبایی کاشت گونه، لیفت، رینوپلاستی و زاویه سازی صورت، به طور همزمان انجام گیرند. از مزایای برجسته کردن گونه با پروتز می توان به دوام و ماندگاری آن برای سال های طولانی اشاره کرد.

عمل زیبایی بوکال چربی های صورت برای برجسته کردن گونه ها

چربی بوکال نوعی چربی عمقی است. وجود این چربی باعث پر بودن گوشه های خارجی لب ها می شود و برجستگی استخوان گونه را کاهش می دهد. تنها راه برای کاهش چربی های داخل دهان، انجام عمل زیبایی صورت تحت عنوان جراحی بوکال فت است. با حذف و استخراج این چربی های نسبتا مزاحم، استخوان گونه برجسته تر به نظر خواهد رسید.

حفظ تقارن صورت و گونه ها در حین انجام عمل زیبایی بوکال فت، اهمیت بسیار زیادی دارد. این مساله به طور قابل توجهی به میزان دقت، تمرکز و مهارت پزشک جراح بستگی خواهد داشت. این نکته را در نظر داشته باشید که پزشک جراح نمی تواند حجم زیادی از چربی های زیر گونه را خارج کند. زیرا چربی هایی که زیر عضلات صورت قرار دارند، عمقی بوده و نمی توان آن ها را از طریق لیپوساکشن استخراج نمود.

همانطور که گفته شد این نوع جراحی زیبایی صورت، حساسیت زیادی دارد. مشاوره با یک پزشک حاذق و بامهارت از جمله دکتر مهدی سزاوار، در رسیدن به بهترین نتایج از جراحی زیبایی بوکال فت نقش موثری خواهد داشت.

عمل زیبایی صورت؛ لیفت صورت

عمل لیفت صورت نوعی جراحی نسبتا کم تهاجمی است که برای رفع چین و چروک های صورت به کار می رود. در این نوع جراحی، جراح متخصص بر آن است تا با کشیدن فلپ های پوستی مناسب در قسمت های مختلف صورت، پوستی صاف ایجاد نماید.

روش های متعددی برای انجام جراحی لیفت صورت به کار می روند. با این حال، آنچه برای یک بیمار مناسب است می تواند با بیمار دیگر کاملا متفاوت باشد. تبحر یک پزشک جراح در انجام این نوع عمل زیبایی پوست اهمیت فراوانی دارد. در واقع، جراح باید به گونه ای عمل لیفت را انجام دهد که نتیجه نهایی کاملا طبیعی به نظر برسد.

در انجام انواع عمل زیبایی صورت می توان از عمل لیفت، به صورت همزمان، استفاده نمود. برای مثال، گاهی جراحی فک، چانه، گونه و یا حتی جراحی بینی به صورت همزمان با عمل لیفت صورت انجام می گیرند. این کار باعث افزایش رضایت بیمار از نتیجه جراحی خواهد شد.

در بسیاری از موارد نیز افراد باید عمل لیفت صورت را همراه با لیفت گردن انجام دهند. در این حالت، افتادگی های پوست و عضلات گردن از بین رفته و ظاهر فرد جوانتر به نظر می رسد.

 

عمل زیبایی صورت؛ عمل زیبایی بلفاروپلاستی

 
زیبایی پوست یکی از مهم ترین فاکتورهای زیبایی صورت به حساب می آید. افرادی که پوستی درخشان، تمیز، آبرسانی شده و بدون چروک داشته باشند، عملا از یکی از معیارهای زیبایی اصلی برخوردار هستند. به همین دلیل بهتر است در سنین پایین (دهه ۲۰)، مراقبت های پوستی لازم را انجام دهید تا میزان چین و چروک و تیرگی پوست در سنین بالا به حداقل برسد. هر چند امروزه به لطف عمل زیبایی صورت، حتی اگر پیری پوست بر زیبایی چهره تاثیر بگذارد، می توان آن را از بین برد و پوست را به اندازه سنین جوانی شاداب کرد.

چین و چروک و افتادگی‌ پوست در اطراف چشم یکی از مهم ترین عواملی است که با بالا رفتن سن، باعث کاهش زیبایی چهره افراد، مخصوصا بانوان، می شود. به همین دلیل، اکثر افراد تمایل دارند تا با کمترین تغییر در وضعیت پوست خود از جوانی گذر کرده و دوران میانسالی و کهنسالی را پشت سر بگذارند. از آن جا که شادابی و جوانی چهره در حفظ اعتماد به نفس افراد نیز نقش بسزایی ایفا می کند، بنابراین انجام یک عمل زیبایی صورت که شادابی را به پوست اطراف چشم ها بازگرداند، خالی از لطف نیست. نوعی جراحی زیبایی صورت تحت عنوان جراحی زیبایی بلفاروپلاستی، در این زمینه راهگشا خواهد بود.

مهم ترین علت افتادگی پوست به خصوص در اطراف چشم، کاهش کلاژن و کم شدن خاصیت ارتجاعی پوست در اثر افزایش سن است. علاوه بر این، تجمع چربی در اطراف پلک ها که با بالا رفتن سن ایجاد می گردد، زیبایی پوست صورت را تحت تاثیر قرار می دهد. این مساله علاوه بر ظاهر اشخاص، اثرات منفی قابل توجهی بر میدان دید آن ها نیز خواهد داشت.

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید …

درخواست مشاوره